Centrum blacharsko lakiernicze

Centrum Blacharsko-Lakiernicze opiera się na ścisłej współpracy blacharni i lakierni. Blacharnia dysponuje wysokiej klasy skomputeryzowanymi urządzeniami do napraw nadwozi pozwalającymi odtworzyć pierwotne wymiary karoserii pojazdów ze 100-procentową dokładnością.
Łączenie elementów blacharskich to proces zgrzewania, spawania oraz najnowszej metody lutospawania wykorzystywanej na liniach produkcyjnych.

Doskonałe wyposażenie warsztatu blacharskiego pozwala naszym blacharzom na idealne wyprowadzenie auta powypadkowego. Powierzchnie blach aut są doskonale dopasowywane i przygotowywane do lakierowania. Dzięki takiemu przygotowaniu samochód po naprawie wygląda jak nowy.

Podstawą dobrze wykonanej naprawy blacharskiej jest wysoko wykwalifikowany zespół blacharzy, zdobywających doświadczenie na specjalistycznych szkoleniach w zakresie technologii naprawy.

Korzystając z naszego serwisu oddajesz swoje auto w dobre ręce najlepszych  blacharzy – mechaników.

Naprawy blacharskie wykonywane są na specjalistycznych urządzeniach, między innymi na urządzeniu pomiarowo naprawczym typu CAR O LINER z analizą komputerową. Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz zakład spełniał wszystkie normy producenta danej marki samochodu. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i technologiczne branży motoryzacyjnej dlatego nie stanowi dla nas problemu naprawa elementów aluminiowych czy elementów z tworzyw sztucznych. Wszelkie naprawy w naszym zakładzie wykonują pracownicy z wykształceniem specjalistycznym na urządzeniach HERKULES.

© Copyright 2018 Kaufman