Lakiernia

Lakiernia składa się z 3 nowoczesnych stref przygotowawczych. Są one wyposażone w promiennik fal krótkich Revo, który pozwala zmniejszyć zużycie energii i skrócić czas procesu. W kabinie lakierniczej proces przebiega znacznie dłużej: 10 min trwa nagrzewanie kabiny, 30 min suszenie elementu i 10 min schładzanie, podczas gdy promiennikowi REVO całość zajmuje jedynie 10 min. Ponadto, uzyskujemy znaczną oszczędność energii, ponieważ przy zastosowaniu promiennika mamy możliwość ogrzewania naprawianego elementu, zamiast całego samochodu.

Natomiast złożoność procesu naprawy lakierniczej wymaga od lakierników ogromnego doświadczenia zawodowego. Wszyscy pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez dostawcę lakierów.

Oprócz zaawansowanego technologicznie sprzętu, w warsztacie stosowane są produkty lakiernicze z najwyższej półki. Testowaliśmy wszystkie dostępne na rynku systemy lakiernicze. Wybraliśmy najlepsze. Marka CSV RM nie ma sobie równych m.in. pod względem siły krycia oraz żywotności.

Nasz serwis blacharsko-lakierniczy jest wyposażony w bardzo nowoczesny sprzęt – od najprostszych narzędzi ręcznych po specjalistyczne urządzenia lakiernicze. Wszystkie narzędzia są na najwyższym światowym poziomie. W trosce o najwyższą jakość napraw wyposażyliśmy nową kabinę lakierniczą – dla aut osobowych oraz dla dostawczych.

Lata doświadczeń jakie posiada zakład w zakresie lakiernictwa pojazdowego pozwala na wysoki standard i jakość wykonywanych usług. Naprawy lakiernicze wykonujemy wg technologii i na materiałach renomowanych firm CSV RM na urządzeniach firmy HAMACH. Lakierowanie odbywa się w kabinie bezpyłowej włoskiej firmy USI ITALIA CHRONOTECH. Częste szkolenia prowadzone przez przedstawicieli w/w. firm w których zawsze bierzemy czynny udział sprawiają, że na bieżąco jesteśmy z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom umiejętności.

W doborze koloru wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie foto spektrometr.

© Copyright 2018 Kaufman