Nasz serwis to kompleksowe świadczenie usług w zakresie:

  • naprawy powypadkowej samochodów osobowych wszystkich marek, z zastosowaniem wytycznych producentów,
  • lakiernictwo z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • profesjonalna naprawa blacharsko-lakiernicza samochodów osobowych i dostawczych,

Serwis blacharsko-lakierniczy KAUFMAN SERWIS to obecnie najlepiej wyposażony serwis tego typu w regionie. Dzięki nieograniczonej przestrzeni oferujemy naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów osobowych i dostawczych Połączenie najwyższej jakości materiałów i narzędzi pozwala naszym pracownikom świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Dbamy również o systematyczne szkolenie kadry która dzięki szkoleniom stale podnoszą swoje kwalifikacje.

To profesjonaliści w każdym calu posiadający bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu nasza firma stosuje najnowsze i najlepsze technologie naprawcze. Korzystając z serwisu KAUFMAN SERWIS możesz być pewien fachowej obsługi, miłej atmosfery, a co najważniejsze krótkich terminów napraw.

Fachowa
obsługa

Miła
atmosfera

Krótkie terminy
napraw

Centrum Blacharsko-Lakiernicze w firmie KAUFMAN SERWIS funkcjonuje od 35 lat, czyli od początku jej istnienia. Jakość świadczonych usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców. Wdrożone przez nas najwyższej klasy technologie i nowatorskie rozwiązania zapewniają wysoką trwałość i jakość usług. Dbamy o każdy szczegół, by nasza praca zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla Państwa wygody współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i przyjmujemy zlecenia napraw pojazdów wszystkich marek, od samochodów osobowych poprzez dostawcze.
Prace renowacyjne powłoki lakierniczej wymagają zastosowania wysokiej klasy oprzyrządowania, którym dysponujemy.

Firma KAUFMAN SERWIS Centrum Blacharsko-Lakiernicze oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz transport uszkodzonych samochodów.

Profesjonalne
doradztwo

Transport uszkodzonych
samochodów

Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, technologie i narzędzia niezbędne do świadczenia kompleksowych usług motoryzacyjnych wszystkich marek pojazdów. Zatrudniamy wyspecjalizowanych i przeszkolonych  pracowników, posiadamy największą w Koszalinie flotę aut zastępczych udostępnianych naszym klientom na cały czas naprawy, świadczymy również  usługę door to door. Udzielamy pomocy w organizacji procesu naprawy uszkodzonego pojazdu. Wykonujemy naprawy blacharsko-lakiernicze na wysokim poziomie zgodnie ze standardami producentów. Nasz serwis jest certyfikowanym przez DEKRĘ  jednym z 18 warsztatów  w Polsce.

Stawiamy na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie klienta dlatego udzielamy wydłużonej  3 letniej gwarancji na  wykonaną usługę. Naprawy wykonywane są kompleksowo, a przede wszystkim solidnie. Klient zostawiając u nas samochód może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady. Pragnę nadmienić iż Firma KAUFMAN działa od ponad 30 lat i jest znana na rynku koszalińskim w branży motoryzacyjnej a od 2017 roku został otworzony punkt obsługi klienta w Słupsku gdzie można otrzymać kompleksowe informacje w zakresie likwidacji szkody oraz zostawić samochód do naprawy.

Jesteśmy partnerem wielu sieci naprawczych takich jak Innovation Group, ASN Polska, Partner Flota, LeasePlan, DynaFleet , INTER CARS itp., współpracujemy również ze wszystkimi ubezpieczalniami w zakresie bezgotówkowej  likwidacji szkód komunikacyjnych.

Nasi partnerzy:

© Copyright 2018 Kaufman